2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Adana'nın Lezzet Coğrafyası

suluyemek

Adana'nın Lezzet Coğrafyası

Mesaj gönderen suluyemek »

İşim gereği Adana’ya sürekli gidip gelmem gerekiyor. Özel bir sağlık firmasında çalışıyorum. Çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan aileler için yeni yöntemler araştırıyoruz diyebilirim. Adana’ya dair sevdiğim şeyler kebabı, şalgamı ve bicisi diyebilirim. Herkesin bu kadar övmesine şaşırmamalı gerçekten bahsedildiği kadar var. Öğlen meşhur Ciğerci Bedo’da Adana kebabı yiyip şalgamımı içiyorum, sonra akşama doğru da Menderes gölü kenarında Cengiz’in Yeri’nde salep keyfi. Henüz işe yeni başladığım için maaş durumum çok kafamdaki gibi ideal değil. O yüzden yol ödeneğinden harcıyorum bunların hepsini. Bana ayrılan miktardan önceden aldığım için kalan tutarı harcamama müsade ediliyor. Ben de gönül rahatlığıyla her gittiğimde sevdiğim şeyleri yapacak vakit ve nakit bulabiliyorum. Yaz aylarında araya bici bici de sıkıştırmayı unutmuyorum tabiki.