2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

İlkbahar Yaz Erkek Modası

ilovehuni88

İlkbahar Yaz Erkek Modası

Mesaj gönderen ilovehuni88 »

Biz erkekler için kıyafet seçimi yapmak bayanlara oranla daha kolay olduğu kadar özen isteyen bir uğraş. ” Üstüme bir tişört aldım ve çıktım ” , cümlesinde bile en azından iyi bir görünüm için en dikkat çekici ama bir o kadar da rahat tişörtünüzü seçtiğiniz bir gerçek. Havaların ısınması ile büyük atkılar, deri eldivenler ve siyah çizmeler raflara kaldırılmaya başlandı. Geçmişin günümüz ile harmanlanmış halini göreceğimiz 2016 yaz modasında bir kaç senedir olduğu gibi favorimiz kısa ve dar paça pantolonlar. Renk renk ve çeşit çeşit seçeneği bulunan kısa paça pantolon modellerinin bu seneki dikkat çekeni, yüksek belli pileli olanları diyebiliriz.

Uzun trençkotların bu senede eskimediği bahar akşamlarında, boomer ceketlerde bu sene sıkça karşımıza sıkacak. Açık yaka bir tişört ile tamamlayabileceğiniz boomer ceketinizin altına kısa paça hatta, kıvrık paça bir pantolon ve basic style bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilir ve klasik kesimden biraz daha uzaklaşabilirsiniz. Büyük el çantalarının da bu sene sıkça gözükmesi mümkün. Özellikle daha klasik bir sokak stili kombinin de çok şık bir aksesuar olarak göze çarpacak.

Özellikle gençlik çağlarınızı biraz geçip olgun bir erkek havasına büründüyseniz, bu pantolon tipleri, vazgeçilmeyen erkek ikonu gömleklerimiz ve üzerine kruvaze bir ceket ile gentleman diye adlandırdığımız havayı yakalayabilir dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Şaşalı ayakkabılara gerek kalmadan, daha düz renkler ve yüksek tabanlar, eğer yüksek tabandan hoşlanmıyorsanız klasik püsküllü ile tarzınızı ortaya koyabilir, yüz tip şemanıza oturan bir gözlük ile ortalığı alt üst edebilirsiniz.

Ölmeyen trendlerden biri kesinlikle jean. Hiç bir zaman modası geçmeyen rahatlığın ve artık günümüzde şıklığında temsili. Farklı tonda jean ceket ve pantolonu kombinlemek bu yıl çok moda. Bu sezon yani İlkbahar / Yaz modasına damgasını vuran parçalardan biri bomber ceketler. İlkbahar ve ılık yaz gecelerinde kurtarıcınız olacak bomber ceketler sportif kombinlerinize ayrı bir hava katacak.

Doğaya eşlik eden haki ve toprak tonları ile safari havasını şehre taşıma vakti. Bu yıl trendler arasında olan safari akımı, bir çok erkeğin tarzına uyacak bir trend olduğunu düşünüyorum. Cepli safari ceketler, ketenler, yakasız trikolar, toprak tonlarında modelleri bu trendin belirgin parçalarından. Bu sezon her erkeğin gardırobunda mutlaka bir çizgili parça bulunmalı. Zaten bir kaç sezondur modada tahtını koruyan trendlerden biri. Çizgileri özellikle pantolon, gömlek ve ceketlerde sıkça göreceğiz.

Bir kaç sezondur podyumlara hakim olan yeşil renginin tonları bu sezon daha fazla ön plana çıkıyor. Bej, siyah ,beyaz, kırmızı gibi renklerle iyi bir şekilde uyum sağlayan yeşil rengini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Diğer trend olan renklerden biri kesinlikle gri. Kış mevsimini çağrıştıran gri rengi bu sezon yaza taşınıyor. Bu rengi pantolon, gömlek ve ceket, tişört gibi bir çok parçada göreceğiz.