2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Uçuş ile ilgili yaşadıklarım

suluyemek

Uçuş ile ilgili yaşadıklarım

Mesaj gönderen suluyemek »

Yurtiçinde bir yerden bir yere gideceksem ilk tercihim havayoludur. Havayolu firması seçerken de özellikle dikkat ettiğim konu hizmet kalitesidir. Bu zamana kadar birçok firma ile yolculuk yaptım. Gerek ikramları, gerek çalışanların sizinle olan iletişimi olsun sorun yaşamadım. Tabi bazen stresli, ilgisiz çalışanlara da denk geldiğim oldu. Ama bu zamana kadar AnadoluJet ile hiç uçmamıştım. Tamamen tesadüf internette seçeneğini görüncü girdim bir sayfaya. Deneyelim bakalım dedim. Biletimi aldım. Uçuş günü işlemlerimi, kontrollerimi yaptırdım. O kadar rahat ve hızlı işlemlerimi yaptırdım ki şaşırdım açıkcası. Görevli arkadaşların güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımları da hoşuma gitti. Uçağa bindim. Yerime oturdum. Kabin görevlileri kendi aralarında birşeyler konuştular. Hemen önümde kendi kendine söylenip duran tahammülsüz ve memnuniyetsiz bir yolcu vardı. Belli ki bir sorun çıkmış güvenlikte. Kabin görevlilerinden birisini çağırdı. Bayan geldi. Güleryüzlü gayet sakin buyrun dedi. Adam şikayetçi olacağını, hiç birşeyi beğenmediğini dile getirdi. Hostes yolculuk tamamlandığında kendisine yardımcı olmayı talep etti. Adam susmayınca diğer hosteslerden birisi gelip dahil oldu. O biraz daha farklı bir tavırla sakin olmasını diğer yolcuları tedirgin ettiğini belirtti. Aksi takdirde güvenlik çağıracağını söyledi kibarca uyardı. Yolculukta aynı hostes ikram yaparken dayanamadım sordum. İlk gelen hostesin bir yakını vefat etmiş. Bu da arkadaşını o durumda görünce dayanamayıp bu durumu kendisi üstlenmiş. Yakını vefat etmiş ve o profesyonelliğini bozmadan işini yapmaya devam ediyor. Gerçekten hayran kaldım yaptığı işe saygısına. Sanırım bundan sonra ilk tercihim olacak Anadolu Jet.