Coğrafya Dersi Senebaşı Zümresi Toplantı Tutanağı (2019-2020) 2019-2020 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar)

Hotmail Oturumu Nasıl Açılır

Cevapla
arayista
Mesajlar: 4
Kayıt: Cum Ağu 05, 2016 7:30 pm

Hotmail Oturumu Nasıl Açılır

Mesaj gönderen arayista »

Hotmail sadece yazışmada kalmadı, görüntülü konuşma servislerinde de Hotmail çığır açtı. Ardından Windows Live hayatımıza girdi ve son olarak Outlook ile tanıştık.

İnternetin hayatımıza girdiği ilk anlarda Microsoft kullanıcılarının daha kolay mesajlaşıp haberleşmesi için ücretsiz e-posta kullanımı sağlamıştır. 1995 yılında hayatımıza giren Hotmail iletişim servisi uzakta olanları bile yakındaymış gibi konuşma olanağı sağlamaktadır. Hotmail kullanıcıları ilk anlardan bu yana Hotmail açma konusunda oldukça iyi bir kullanıcı sayısına ulaştılar.

Hotmail açma hayatımıza girdiği andan 3 yıl sonra 1997 yılında tam 8,5 milyon kullanıcıya ulaştı. Kullanıcı kapasitesinde her geçen gün artış yaşanan Hotmail sitesinde 1999 yılında 30,5 milyon kullanıcıya ulaştı. 2007 yılında kendini yenileme politikasına giden Hotmail Windows Live Messenger olarak daha kullanışlı bir sistemde Hotmail servisini kullanıma kattı. Tek bir Hotmail ismi ile internetin kolay kullanım imkânlarını kullanma mesajlaşma, dosya gönderimi imkânlarına sahip olunmaktadır. Hotmail kullanıcısı olmak için ilk önce istediğiniz bir isimde kendinize bir kullanıcı adı almanız gerekmektedir. Hotmail yoluyla gönderdiğiniz bir mailiniz çok yakındaki veya çok uzaktaki birine aynı anda, hatta saniyeler içinde ulaşma imkânı sağlar. İş ve sosyal yaşantınız için kolaylık sağlayan Hotmail e-postalarınızı her yerden gönderme ve okuma imkânına sahip olmaktasınız. Hotmail kullanıcıları başka e-posta kullanım imkânları oluşsada Hotmail kullanımından asla vazgeçmemişlerdir. Hotmail açma her yıl daha fazla kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Tüm gününü internet ortamında çalışarak yâda dosya gönderimi sağlayarak geçiren insanlar için vazgeçilmez bir kullanım imkânına sahip olmakta. Hotmail açma kişisel bilgilerinizi yazdığınız andan itibaren kullanıma geçebileceğiniz kolay kullanımı sayesinde kullanıcılarına vakit kaybettirmeden iletişim olanağı sağlamaktadır. Hotmail açma 1995 yılında hayatımıza girdiği andan itibaren en popüler e-posta kullanım servisi olmaktadır. Hotmail açma kullanıma başladığı yıllardan itibaren hep en zirvede kalmaya başardı. Microsoft’un ücretsiz kullanıma sunduğu bu e-posta servisi kullanıcıları tarafından hemen her gün üst sıralarda yerini aldı. 1995 yılından bu yana hiç popülaritesini düşürmeyen Hotmail açma sitesi kendini geliştirme yönünde adımlar attı.

Hotmail açma 2007 yılından 2012 yılına kadar Windows Live Messenger olarak kullanımdaydı ama değişen rekabet ve kullanıcı sayısındaki bir anlık düşüş yüzünden kendini geliştirme ve değiştirme politikasına gitti. Hotmail açma 2012 yılının sonlarına doğru Outlook sitesine geçiş yaptı. Outlook sitesine geçen Hotmail açma, eskide kalmış tüm kullanıcılarına kolay ve değişik görsel imkânlar sağlamak adına yeni bir sistemde boy göstermeye başladı. Hotmail kullanıcıları Outlook sitesine geçiş yapıldığı anda bazı endişeler duysalar da
sitesinde olan tüm bilgilerinin Outlook’a geçtiğini görünce memnun oldular. Hotmail Outlook’a geçtiği gün 1 milyon yeni kullanıcıya sahip oldu. Eski ve yeni kullanıcılar Hotmail açma sitesindeki bu yenilik sayesinde, Hotmail değer kaybetmeden zirvedeki yerini aldı. Hotmail açma sitesi daha renkli ve değişik logolarla siz kullanıcıları için daha değişik bir iletişim imkânı sağlamakta.

Cevapla