2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Google’dan ücretsiz 2 GB kapasite

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 168
Aldığı Teşekkür: 288

Mesaj gönderen Ihsan »

Google, güvenlikle ilgili bazı ayarlarını güncelleyip cep telefonu numarasını verenlere Drive servisi üzerinden 2 GB ek kapasite veriyor.

Resim

Google, başlattığı yeni bir kampanya ile güvenlik bilgilerini güncelleyip telefon numarasını verenlere Drive servisi üzerinde ek kapasite vereceğini açıkladı. Birkaç adımdan oluşan işlemleri yapanlara 2 GB ücretsiz ek kapasite veriliyor.

Güvenli İnternet Günü kapsamında 2 GB ek kapasite sunan Google, bunun karşılığında kullanıcıların cep telefonu numaralarını vermelerini ve bazı güvenlik ayarlarını yapmalarını istiyor.

Bunun için Google hesabında bulunan Güvenlik Ayarları sayfasına girmek gerekiyor. Burada telefon numarası bilgisini eğer yoksa ekleyip gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra 2 GB kapasite hakkı kazanılıyor. Kazanılan ücretsiz 2 GB kapasite 28 Şubat tarihine kadar ilgili hesaba eklenecek.

Google’ın resmi bloğundan yapılan açıklamaya göre güvenlik bilgilerini 17 Şubat’a kadar gönderenler bu ek kapasiteden yararlanabilecekler. Google'ın Drive hizmeti Gmail ve benzeri hesaplarla beraber kullanıldığı için bu servisteki kapasite artışı diğer servislerini de etkiliyor.

Google Güvenlik Ayarları Sayfası: ... ureaccount

Google Resmi Bloğu: ... -2015.html

Kaynak: ... b-kapasite
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"