2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

E-kurul ve Zümre (Yeni sistem!!!)

madi06
Aldığı Teşekkür: 10

Mesaj gönderen madi06 »

*E-okulda; “E-Kurul ve Zümre” modülü açılacak ve zümre ile şube öğretmenler kurulu toplantısı gündem maddeleri, toplantı ve saati 5 gün öncesinden bu sisteme girilecek ve okul idaresi onaylayacak. Zümrenin yapılmasının ardından alınan kararlar da yine aynı modüle işlenecek ve okul müdürünün modüldeki onayının ardından yürürlüğe girecek. Kararların uygulanmasının takibi de modül üzerinden yapılacak.
* Bununla birlikte yazılı kurul tutanağı da yine hazırlanmaya devam edecek. Islak imzalar atılacak. Okul idaresine teslim edilecek.
* Okulunda tek zümre olan öğretmenler de bundan sonra müdür veya müdür yardımcısı başkanlığında zümre yapacak.
* Seçilen zümre başkanı 2 yıl süreyle görev yapacak ve ciddi bir durum olmadığı sürece zümre başkanlığından ayrılamayacak.
* İlçe / bölge / okul zümreleri için belirlenen tarihler de yönergede şöyle yer alıyor;
BİRİNCİ DÖNEM: Eylül ayının ikinci haftasının ilk 2 iş günü içerisinde
İKİNCİ DÖNEM: İkinci dönemin ilk haftasının ilk 2 iş günü içerisinde
SENE SONU: Haziran ayının dördüncü haftasının son 3 iş günü içerisinde...

Ataner Tokat
Ettiği Teşekkür: 17
Aldığı Teşekkür: 45

Mesaj gönderen Ataner Tokat »

Yönergenin Tamamı: