2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

A.10.2.Levha Hareketleri (Ders Paketi)

Kullanıcı avatarı
msever
Ettiği Teşekkür: 43
Aldığı Teşekkür: 252

A.10.2.Levha Hareketleri (Ders Paketi)

Mesaj gönderen msever »

A.10.2.Levha Hareketleri (Ders Paketi) :):)

-Sunum
-Kelime Avı
-Çengel Bulmaca
-Konu Testi
-Çalışma Kağıdı
-Ders Planı

İndirmek İçin;

Aytekin
Ettiği Teşekkür: 10
Aldığı Teşekkür: 2

Re: A.10.2.Levha Hareketleri (Ders Paketi)

Mesaj gönderen Aytekin »

sunumları çalıştırmak için akıllı tahtalara(!) hangi programları yüklemek gerekiyor hocalarım bilgi verirseniz sevinirim ... Saygılarımla (tabii önce klasörlerimizi açabilirsek??? akıllı tahtalarda bu gün klasörleri bile açmadı geçtim sunumu... :( )
Kullanıcı avatarı
msever

Mesaj gönderen msever »

Aytekin yazdı:sunumları çalıştırmak için akıllı tahtalara(!) hangi programları yüklemek gerekiyor hocalarım bilgi verirseniz sevinirim ... Saygılarımla (tabii önce klasörlerimizi açabilirsek??? akıllı tahtalarda bu gün klasörleri bile açmadı geçtim sunumu... :( )
Sayın hocam dosyayı sıkıştırıp yüklediğimizden açılmamıştır.Etkileşimli tahta da Winrar programı yok sanırım.Sunumlar da powerpointte hazırlanmıştır.O da tahta da yüklü olmalı.yoksa Libra office programı var tahtada onla da açılır ama kullanmadan önce dosyaları winrar dan çıkarmalısınız.İyi çalışmalar
Sosyal Eğitimcisi
Aldığı Teşekkür: 5

Mesaj gönderen Sosyal Eğitimcisi »

Çok teşekkürler değerli eğitimcimiz. İyi çalışmalar diliyorum.Saygılarımla.
Aytekin
Ettiği Teşekkür: 10
Aldığı Teşekkür: 2

Mesaj gönderen Aytekin »

Mustafa SEVER yazdı:
Aytekin yazdı:sunumları çalıştırmak için akıllı tahtalara(!) hangi programları yüklemek gerekiyor hocalarım bilgi verirseniz sevinirim ... Saygılarımla (tabii önce klasörlerimizi açabilirsek??? akıllı tahtalarda bu gün klasörleri bile açmadı geçtim sunumu... :( )
Sayın hocam dosyayı sıkıştırıp yüklediğimizden açılmamıştır.Etkileşimli tahta da Winrar programı yok sanırım.Sunumlar da powerpointte hazırlanmıştır.O da tahta da yüklü olmalı.yoksa Libra office programı var tahtada onla da açılır ama kullanmadan önce dosyaları winrar dan çıkarmalısınız.İyi çalışmalar
Ben evde dosyaları açıp öyle götürüyorum okula sayın hocam maalesef internet olmadığı için akıllı(!) tahtalarda ofice programları da çalışmıyor üstelik virüslerle boğuşuyorum sürekli siz ve diğer değerli hocalarımın hazırladıkları harika sunumları paylaşamadım şu ana kadar öğrencilerimle bir sınıfta açıyorum önceden bazı programlar bir şekilde yüklenmiş ama ofice i etkinleştiremiyorum sorun akıllı denen tahtalarda maalesef :( tekrar teşekkür ederim emekleriniz için saygılar ...
Kullanıcı avatarı
msever

Mesaj gönderen msever »

Aytekin yazdı:
Mustafa SEVER yazdı:
Ben evde dosyaları açıp öyle götürüyorum okula sayın hocam maalesef internet olmadığı için akıllı(!) tahtalarda ofice programları da çalışmıyor üstelik virüslerle boğuşuyorum sürekli siz ve diğer değerli hocalarımın hazırladıkları harika sunumları paylaşamadım şu ana kadar öğrencilerimle bir sınıfta açıyorum önceden bazı programlar bir şekilde yüklenmiş ama ofice i etkinleştiremiyorum sorun akıllı denen tahtalarda maalesef :( tekrar teşekkür ederim emekleriniz için saygılar ...
etkileşimli tahtalardaki virüs problemleri bizlerin de başını ağrıtıyor:(o kadar yatırım yapılıyor güvenlik sıfır,bellekler kendiliğinden siliniyor kayboluyor vs
najatuw4646

Mesaj gönderen najatuw4646 »

Bilgi için teşekkürler