Coğrafya Dersi Senebaşı Zümresi Toplantı Tutanağı (2019-2020) 2019-2020 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar)

Denizli'de Otobüsler için Yaz Saati Uygulaması!

Cevapla
mustafagumus
Mesajlar: 1
Kayıt: Pzr Haz 19, 2016 4:27 pm

Denizli'de Otobüsler için Yaz Saati Uygulaması!

Mesaj gönderen mustafagumus »

Yaz sıcakları kavuruyor! Bu sebeple Denizli içerisinde yer alan düzenlemelerle alakalı olarak da çeşitli yaptırımların yapılması elbette gerekliydi, konuyla alakalı düzenlemelere henüz yeni geçilebildi. İlgili haberimizde bu konuyla ilgili detayları gözden geçirip bunlarla alakalı düzenlemelere değineceğiz. Bilindiği gibi Denizli büyükşehir belediyesinde yer alan günlük apartlarla alakalı olarak giriş çıkış saatleri minibüs ve diğer taşıma araçlarına düzenleme gelmemesi sebebiyle herhangi bir düzenleme yapılmamıştı fakat bugün gelen habere göre bu konuda düzenleme yapıldığı açıklandı.

Artık günlük apart konusunda da çeşitli düzenlemelerin özellikle Denizli şehrini ilgilendirecek şekilde açıklanmasını bekliyoruz.Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ'ye bağlı hizmet veren belediye otobüslerinde yaz saati uygulamasına geçildi. Buna göre bazı otobüs hatlarının hareket saatleri yeniden düzenlendi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ'ye bağlı hizmet veren belediye otobüslerinde yaz saati uygulamasına geçildi. Uygulama ile bazı otobüs hatlarının hareket saatleri değiştirilirken, yeni saatler otobüslere ve duraklara asıldı. Bunun yanında vatandaşların hareket saatinde değişiklik yapılan otobüs hatlarına Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesi adresinde bulunan "Otobüs ve minibüs güzergahları" linkinden de takip edebilecekleri bildirildi. 

Bununla birlikte günlük apartlarla ilgili olarak düzenlemelerde ise günlük apart kiralayacak kişilerin günlük konaklamaları sırasında giriş ve çıkış saatleriyle ilgili olarak düzenlemeler ve kiralama saatleri hakkında bilgiler linkinde bulunan blog sayfalarından takip edilebilir ve bunlarla ilgili olarak konuyla alakalı giriş çıkış saatleri kontrol edilebilir.

Cevapla