2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

2016 Güncel Haberler

seenlike34

2016 Güncel Haberler

Mesaj gönderen seenlike34 »

Son günlerde ülkemizin zor günler geçirmektedir. Özellikle hükümet kurulamaması durumunda yaşanan sıkıntılara birde terör olayları eklenmiş ve adeta bir kaos ortamı yaşatılmaktadır.Güncel haberler sayesinde ülkemizde hakkında tüm haberleri takip edebiliyoruz. Sadece Türkiye'de olan değil dünyadaki gelişmeleri de en güzel şekilde takip edebilmekteyiz. Günümüzde haber siteleri sayesinde Türkiye'nin bir ucundan diğer ucundaki haberleri takip edebilmekteyiz.

2016 yılında son dakika haberlerinin önemi artacak gibi görünüyor. 1 kasım seçiminde hükümet kurulamayacak bir seçim olması durumunda yine ülkemizi zorlu günler beklemektedir. Sadece seçimle ilgili değil bu doğrultuda yükselmesi beklenen dolar ve düşme ihtimali üzerinde durulan altın haberleri ve diğer tüm ekonomik gelişmeler gündemi fazlasıyla meşgul edecek gibi görünüyor.

Ülkemizde yatırım yapmak isteyen binlerce insan var. Az ya da çok parası olan herkes durduğu yerden en azından enflasyona karşı değerini koruması için mücadele veriyor. Kimisi dolar almak istiyor, kimisi Euro, kimisi altına yatırım yapmak istiyor. Küçük yatırımcının bu durumda kafası karışmış durumda. Elbette ekonomi haberlerini takip etmekte yarar var. Dünyada yaşanan gelişmeler altını, FED'in aldığı kararlar yine dolar ve altını etkilemektedir. Bu durumda sadece ekonomi haberlerini değil dünya ekonomisi ve ülkemizi ilgilendiren her türlü haberi ve gelişmeyi takip etmek gerekiyor.

Ülkemizde son dönemde artan terör olayları yüzünden maalesef huzurumuz kaçmış durumda. Türkiye haberleri gerçekten dünyada da prestij kaybedecek gelişmeler yaşandı. Özellimle patlamalarda ölen insanlar, her gün pkk terör örgütünün şehit ettiği askerler ülkemizi ilgilendiren kötü gelişmeler ve olumsuz haberler olarak görmekteyiz. Tüm Türkiye olarak barış ve kardeşliğin olduğu huzur içinde yaşanan bir ülke olarak her şeyin en kısa sürede yoluna girmesini temenni ediyoruz.