2017-2018 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı 2016-2017 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Örneği 2015-2016 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan ÖrnekleriTercüme Bürosu

Metin Sıla
Mesajlar: 1
Kayıt: Çrş Ara 07, 2016 10:29 pm

Tercüme Bürosu

Mesaj gönderen Metin Sıla » Çrş Ara 07, 2016 10:36 pm

Maya Dil Hizmetleri, Radiant Tercüme Bürosu adıyla 1997 yılından kurulmuştur. Firmamız şahıslara, küçük işletmelere ve tanınmış dev firmalara yazılı, sözlü Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız. hizmetinin yanı sıra kurumsal anlamda özel İngilizce dersleri de vermektedir.

Maya Tercüme Bürosu, tercüme alanında sağlam bir mesleki geçmişi olan, noter yeminli tercümanlar, dil bilimciler, redaktörler ve kalite güvence yöneticilerinden oluşan bir ekibe sahiptir.

Maya Tercüme Bürosu, ihtiyaç duyabileceğiniz acil tercüme, ticari tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, medikal tercüme, teknik tercüme, akademik tercüme, simültane tercüme ve kitap tercümesi konusunda uzman ekibiyle kaliteli ve ekonomik tercüme hizmeti vermektedir.

Geçen yıllar içinde, bir çok sektöre hizmet verdik. Sektörde önde gelen firmaların kullanım kılavuzları, dergi ve katalog tercümeleri, ticari yazışmaları, web sayfalarının birden fazla dile tercümesinin yapılması, hukuki dosyalarının tercümesi gibi alanlarda hizmet verdik. Bunun yanı sıra birçok kaynağı ve kitabı da yine bir dilden başka bir dile tercüme ettik. Her geçen gün artarak büyüyen ekibimiz ve olumlu geri dönüşler bizi gururlandırıyor. Müşterilerimizin her birine ayrı zaman ayırmak ve çözüm ortağı olmak bizi mutlu ediyor. Tercüme bürosu olarak, Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız. başta olmak üzere her dilde tercümenin her konusunda çözüm odaklı partner olarak hizmet vermekteyiz. Bu sebeple önceliğimiz mutlu müşteri profilimizdir.

Tercüme bürosu hizmetlerinin yanı sıra reklam, afiş, web sitesi dizaynı ve baskı gerektiren işleriniz için de fikir alış verişi yapabileceğinizi bilmenizi isteriz. Yapılacak tercümenin önerileriniz doğrultusunda daha anlamlı olmasını isteriz. Reklamlarınızın kaliteli tercümesi yapılıp, size kar sağlaması bizim içinde mutluluk kaynağıdır.


Sosyal Medya'da Paylaş

       

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir