2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Büyükada

suluyemek

Büyükada

Mesaj gönderen suluyemek »

Fotoğraf çekmek gerçekten büyük tutku benim için. Sırf bu yüzden Türkiye’nin birçok yerini gezmeye ve fotoğraflamaya karar verdim. Ankara’ya otobüsle geçerken yolda “Sevmek Zamanı” adlı filmi izledim. İstanbul’da Büyük Ada’da çekilmiş. Film gerçekten dönemin üstünde bir yapım. Adanın doğası ve fotoğrafik sahneleri o kadar hoşuma gitti ki bir sonraki durağım şimdiden belli oldu. Ankara’ya inince aklımda sürekli acaba ada nasıl bir yer diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım. Ankara’da birkaç gün kaldım gidilecek görülecek heryeri dolaştım. Sonrasında hemen alarak daha fazla beklemeden Büyük Ada’ya yola çıktım. İstanbul’a daha önce geldiğim için birkaç durak gezdikten sonra anında Büyük Ada’ya yola koyuldum. Film siyah beyazdı ama adaya ayak basınca yeşili ve maviyi fotoğraflamaya başladım. Filmin atmosferini de yaşayabilmek için siyah beyaz fotoğraf çekmeyi ihmal etmedim.