2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Taksim'de müzik dinlerken tanıştık

suluyemek

Taksim'de müzik dinlerken tanıştık

Mesaj gönderen suluyemek »

Her haftasonu Taksim’de severek takıldığım bir bar var oraya giderim. Bir yandan müzik dinlerim bir yandan da yeni tanıştığım insanlarla sohbet eder, bir iki kadeh bişeyler içerim. Bir gün yine takılırken karşı masada oturan bir grup gördüm. Nasıl gülüp eğleniyorlar. Kıskanmadım değil. Çok sevdiğim arkadaşlarımın hepsi üniversite bitince farklı şehirlerde hayatlarına devam etme telaşındalar. İçlerinden bir tanesi o kadar güzel gülüyor ki. Tanışmayı kafaya koydum. Ama sohbete pat diye dalınmaz tabi. Bir şekilde sosyal medyadan etiketlediği yerden buldum. Mesaj attım. İlgilenmedi başta ama arkadaş olmak istediğimi, nasıl bu kadar mutlu olabildiğini ve bu kadar içten nasıl gülebildiğini sorunca mesajıma tepkisiz kalamadı belli ki. Buluştuk sohbet ettik. Tuhafıma giden tek şey hayatımda bu kadar kahve aşığı birini hiç tanımadım. Kahvenin her çeşidi hakkında bilgisi var ve bir çoğunu tatmış. Öyle ki sırf kahve festivallerini takip edip önceden bile ayırıyormuş. Herşey bir yana dünya tatlısı bir insan. Bu hafta arkadaşlığımızın ilk yılını kutlayacağız.